CS-GRA180PW
Li-ion
1500mAh / 27.00Wh
18.0V
Black
97.90 x 94.10 x 73.15mm
385.0g / 13.58oz
CS-GRA180PW
Li-ion
1500mAh / 27.00Wh
18.0V
Black
97.90 x 94.10 x 73.15mm
385.0g / 13.58oz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип аксесоарАкумулатор
Тип аксесоарАкумулатор
Химически съставLithium
Химически съставLithium
Волтаж18 V
Волтаж18 V
Капацитет1500 mAh
Капацитет1500 mAh
Тегло0.39кг
АтрибутСтойност
Капацитет (mAh)1500
Напрежение (V)18 V
Съвместимо устройствоГрадинска техника
ОригиналнаСъвместима
Енергия (Wh)27 Wh
С инструментиНе
Гаранция (months)12 месеца
Тегло0.39кг
Батерия Cameron Sino за акумулаторен тример Gardena – 18V 1500mAh Li-Ion
Ключови Предимства
  • Надеждно качество — Cameron Sino е доверена марка с добър контрол на качеството.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение18 V